Kalite Kontrol

 

Neden YKS?

Mevcut ve gelecekteki müşterilerimize;

Yaşam Koruma Sistemleri, Türkiye’nin her yerinde müşterilerine zamanında, güvenilir ve profesyonel hizmetleri sunabilecek kapasitede bir firmadır. YKS, tecrübesi, teknik bilgisi, çevre bilinci ve iş ahlakına verdiği önemle sürekli gelişmeyi ve hizmet kalitesini sürekli arttırmayı ilke edinmiştir. Gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmanın ne demek olduğunu ve ne derece önemli olduğunun farkındayız.

Her zaman birlikte çalışacağımız bir proje mutlaka olacaktır!
֍ Hizmet verdiği müşteriler ve başarı ile tamamladığı projeler sayesinde sektöründe lider firmalardandır.
֍ Yetişmiş kalifiye personeli ile sektörün deneyimli ekibine sahiptir.
֍ Deneyimli ve yetkin personeli ile Türkiye’nin her yerine hizmet organizasyonu yapabilecek kapasitededir.
֍ TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 14001.2015 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 45001.2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistem Belgelendirmesi, EN ISO 3834-2 Kaynaklı İmalat Yeterlilik Belgesi, ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistem Belgelendirmesi, ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Sistem Belgelendirmesi, GSB Sağlıklı ve Güvenli İşyeri Sertifikası, ISO.IEC 27701:2021 Kişisel Veri Yönetim Sistem Belgelendirmesi, CE Marking 2001.95 Genel Ürün Güvenliği belgelerine sahip olan firmamız bu belge ve standartlarına uygun ve sistem gerekliliklerine hassasiyetle uyularak çalışmalar yapılmaktadır.
֍ Yetkin kalite personeli ile düzenli olarak tüm hammadde, sarf malzemeleri, mamul ve yarı mamuller üretimin her aşamasında kontrol ve testlerden geçirilmektedir.
֍ Hammadde, sarf malzemeleri ve hizmet alınan tüm tedarikçiler, akreditasyonlar, kalite belgeleri ve sağladıkları tüm malzemelere ait EN normlarına uygun sertifikaları sorularak titizlikle seçilmektedir.
֍ Sürekli gelişen ve buna bağlı değişim anlayışıyla personeline gereken tüm eğitim ve materyalleri sağlayarak çalışanlarına da yatırım yapmaktadır.

Her türlü ölçüm verisi, kalite yönetim sisteminde bulunan formatlara kaydedilmekte ve sistemin yasal sorumluluğu bitene kadar saklanmaktadır.

Yaşam Koruma Sistemlerinde, Kalite kontrol edilmez. Kalite bölümünün görevi imalatı ve montajı kontrol etmek değil imalatı ve montajı kaliteli kılmaktır. Bu anlayış adına Kalite Çemberleri içeresinde imalat ve montajın her gün bir önceki günden daha kalitesi olmasına çalışılır.

Yaşam Koruma Sistemlerinde firma olarak ve ayrı ayrı her çalışanı için birinci öncelikli amaç en yüksek hizmet standartlarıyla hizmet vermek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Mükemmellik bir seçim değil işimizin bir gereğidir ve firmamızın kurulduğu ilk günden itibaren bu amaca ulaşmak ana hedefimiz olmuştur. Hizmette bulunduğumuz her alanda bu temel ilkeler ile hareket etmekteyiz.

Ana ilke müşteri memnuniyetini en fazla düzeyde sağlamaktır.

 

Copyright © 2020 - yasamkorumasistemleri.com
Yaşam Koruma Sistemleri